Dezynfekcja w miejscach publicznych
Dezynfekcja w miejscach publicznych

O ile w domu, sprzątając regularnie i myjąc sprzęty codziennego użytku, jesteśmy w stanie zapewnić naszym bliskim w miarę bezpieczne warunki higieniczne, wszystkie wyprawy poza miejsce zamieszkania mogą oznaczać narażenie na styczność z drobnoustrojami, na którą odporność, zwłaszcza tych najmłodszych, nie zawsze jest przygotowana. 

Taka wyprawa poza dom to dla naszego układu immunologicznego prawdziwy bieg przełajowy z przeszkodami. Po drodze są niezliczone ilości klamek, poręczy, barierek, które codziennie mają kontakt z milionami zarazków przenoszonych przez inne osoby. Na wycieczkach nie ma wyboru i musimy skorzystać z publicznej toalety, miejsca, gdzie wręcz grasują chorobotwórcze mikroorganizmy. Przedziały w pociągach, nawet w tych najnowocześniejszych składach, nie zawsze zachwycają higienicznością, a dziecko i podczas zabawy pod czujnym okiem rodzica, może znaleźć coś, co dla niego będzie potencjalną bombą biologiczną. Na nazwanie wszystkich sytuacji, w których nasz organizm spotka grzyby, pasożyty, bakterie i wirusy, zwyczajnie brakuje wyobraźni.
Tylko, czy obawa przed groźbą zakażenia owsikami, drożdżakami, czy innymi pierwotniakami ma nas zatrzymać w domu? Zdecydowanie komfort psychiczny i poczucie większego bezpieczeństwa zapewnimy sobie, jeśli pod ręką będzie środek do dezynfekcji Labo 7 turystyczny. Można nim przetrzeć zarówno powierzchnię stołu na miejscu biwakowym, przewijak w miejscu publicznym, gryzak, który upadł niemowlakowi na podłogę w kawiarni, jak i dłonie. No i jak w przypadku innych produktów tej marki, mamy pewność, że chodzi o środek o składzie neutralnym dla naszego zdrowia.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl