O firmie

Cześć, jestem Andżelika i zajmuję się marką biofamily.com.pl. Prywatnie jestem żoną i matką małego Oliwierka.
Od kilku miesięcy mamy przyjemność mieszkać w domku zlokalizowanym w małej wsi w województwie dolnośląskim. 
Piszę o tym dlatego, że... Od przeprowadzki z większego miasta na wieś zaczęły się nasze drobne problemy.
Z nieprzyjemnym zapachem z szamba, mrówkami, nieproszonymi gośćmi w piaskownicy itd.
Ze względu na fakt, iż mamy małe dziecko, pieska i hodowlę owiec kameruńskich szukaliśmy preparatów ekologicznych, które będą skuteczne i bezpieczne dla naszej pociechy i zwierząt ogrodowych. Trafiliśmy na ofertę firmy AQUAFOR i jak się okazało, gama produktów pozwala nam korzystać z uroków naszego miejsca zamieszkania bez obaw o kleszcze, komary, mrówki i przykre zapachy. 
Moją pasją jest ogród, dlatego stosuję odpowiednie preparaty nawozowe do kwiatów i warzyw bez obawy o zdrowie i bezpieczeństwo. 
Komplementarność oferty firmy AQUAFOR pozwoliła mi zaoszczędzić czas i pieniądze, a dodatkowo rozwiązała gamę problemów związanych z urokami wsi. 
Sklep biofamily.com.pl kierowany jest do wszystkich osób, które cenią ekologię, skuteczność działania preparatów, a zarazem dbają o czystość, zdrowie i bezpieczeństwo.
Szczerze polecam produkty firmy AQUAFOR, Labo7 i Blank. Mam nadzieję, że Wam również przysłużą się oferowane przez nas produkty i polecicie je swoim bliskim.

Sklep biofamily.com.pl postał w ramach firmy P.P.H.AQUAFOR IZABELA WÓJCIŃSKA-ŚWIERKOT, która zajmuje się produkcją skutecznych biopreparatów. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl